Hore
dokonalý relax a terapia
energeticky úsporné
jednoduché na údržbu
pohodlné a bezpečné
záruka, servis, spoľahlivosť
< späť na všetky referencie

Referencia na vírivku ROYAL SPA model BORACAY ULTIMATE

Začiatkom roka 2018 som sa rozhodoval pre kúpu vírivky. Prečítal som rôzne recenzie a ponuky. Vybral som si nafukovaciu vírivku s jet tryskami. Neskôr som sa sústredil na kvalitu vody a jej udržanie, nakoľko som mal zlé skúsenosti z verejných wellness zariadení. Po návšteve týchto zariadení pokožka nepríjemne zapáchala  chlórom a bola vysušená.

Na internete boli uvedené rôzne návody a recenzie, ako sa o vodu vo vírivke starať. Nakoniec som našiel firmu pána Ing. Miroslava Tančina. Požiadal som ho cez kontaktný formulár o radu, ako sa starať o vodu vo vírivke. V priebehu toho istého dňa, podotýkam, že to bolo cez víkend mi pán Ing. Tančin zavolal, pýtal sa ma, akú vírivku mám, aby mi vedel správne poradiť, ako v nej udržať vodu. Povedal som mu, že nemám ešte žiadnu, ale uvažujem o kúpe nafukovacej vírivky.

Po pol hodinovom rozhovore a cenných radách mi odporučil, zainvestovať do kvalitnejšej vírivky s ozaj masážnymi tryskami, kvalitnou filtráciou a menšou starostlivosťou o ňu a samozrejme aj o vodu. Podľa Ing. Tančina je zbytočné investovať každé dva, tri roky do novej vírivky, filtrácie a chémie. Po cenných radách a informáciách sme sa rozlúčili, a celé som si to nechal dobre prejsť hlavou.

Po niekoľkých mesiacoch na jar som sa znovu začal zaujímať o vírivky a starostlivosť o vodu. Znovu som sa vrátil k stránke https://www.virivky-swimspa.sk/ a bezchlórovej starostlivosti systémom SpaBalancer www.starostlivostovodu.sk,, kde po skúsenostiach zákazníkov s touto značkou som už ani o inej úprave vody neuvažoval. Cenovo je to nákladnejšie, ale stojí to za to. Žiadny zápach za chlórom, žiadna suchá pokožka a hlavne žiadne sprchovanie po kúpaní, skrátka čistá a priezračná voda.
Na tej istej stránke práve v tom čase prebiehala akcia na vírivky. Do oka mi padla vírivka Royal Spa Martinique, znovu som zavolal pánovi Ing. Tančinovi, a požiadal som ho o radu. Ing. Tančin mi navrhol  stretnutie v jeho obchode. Bohužiaľ pre moju pracovnú vy´taženosť som musel stretnutie s ním odmietnuť a spoľahnúť sa na skúsenosti pána majiteľa.

Dal mi do pozornosti vírivku Royal Spa Boracay Ultimate. Keďže poslednú vírivku tejto značky a výbavy už bohužiaľ predali, ostalo mi buď čakať do príchodu objednanej vírivky, alebo zobrať vystavenú vírivku v predajni.
Nastalo rozhodovanie, ktoré mi pán Ing. Tančin pomohol rozlúsknuť. Ponúkol mi možnosť kúpiť model s troma čerpadlami a funkciou MaxTherapy pre plynulé riadenie intenzity a času masáže  na chrbtovú a sedaciu časť vírivky, ktorá je ovládaná pohodlne  priamo z miesta sedenia, čo je unikátnym riešením víriviek ROYAL SPA. Po kúpe vírivky Royal Spa Boracay Ultimate a hlavne po prvej hydromasáži som z nej vyšiel z poriadnou svalovkou, ako keby ma vymasíroval dobrý masér. Bol som z toho nad mieru spokojný.

Firmu ROYAL WELLNESS CONCEPT pána Ing. Miroslava Tančina môžem len a len doporučiť.

Za všetky rady a odporučania mu veľmi pekne ĎAKUJEM.

S pozdravom Rastislav Vovčko z Košíc