Hore
dokonalý relax a terapia
energeticky úsporné
jednoduché na údržbu
pohodlné a bezpečné
záruka, servis, spoľahlivosť
< späť na všetky referencie

Referencia na vírivku ROYAL SPA model BORACAY UNIQUE a ROYAL SAUNU model CROWN LUXURY II

V minulom roku sme sa rozhodli, že si urobíme malé domáce wellness.

Rozhodli sme sa pre exteriérovú rodinnú hydromasážnu  vírivku a kvalitnú infrasaunu.

Ponuka na internete je široká, predpokladali sme, že výber bude rýchly  a jednoduchý. Okrem mnohých iných sme našli aj  produkty ROYAL WELLNESS na web stránke www.royalwellness.eu.  Tu sme zistili, že si môžeme všetko pri výbere reálne vyskúšať, čo nás oslovilo, lebo predsa len je to investícia.

Dohodli sme si stretnutie s pánom Tančinom a rezervovali sme si  termín na skúšanie víriviek a sáun.

Obchodné jednanie s Ing. Tanćinom hodnotím ako vysoko profesionálne, vedel odpovedať na každú našu otázku i s ukážkou nielen kompletnej vírivky, ale aj jednotlivých častí – pre porovnanie s konkurenciou . Pán Tančin má skutočne  vysokú úroveň vedomostí,  je  trpezlivý, ochotný a spoľahlivý. 

Vírivka ROYAL SPA model BORACAY vo výbave UNIQUE, ktorú sme spolu s pánom Tančinom vybrali sa stala nenahraditeľnou súčasťou relaxu celej rodiny- pozitívne úćinky pri bolestiach a stuhnutosti vśetkých segmentov chrbtice, pri bolestiach hlavy i poruchách spánku, ale – samozrejme- i pre zábavu a oddych.

Vírivka splnila vśetky atribúty – hydroterapiu,  funkćnosť, dizajn – presne ako nám Ing, Tanćin odprezentoval pri výbere.

Následne sme si u pána Tančina vyskúšali sauny a ROYAL SAUNA  model CROWN LUXURY II nám sadol najlepšie.  ROYAL SAUNA je výnimočná pri podpore imunity
a bolestivých stavoch, v neposlednej miere pri chudnutí a celulitíde – veľký rozdiel
v porovnaní s doposiaľ užívanou saunou – musíte to zažiť- teplo akoby Vás “ objalo“

 Teraz už vieme, že vírivky ROYAL SPA  aj ROYAL SAUNY  môžeme vrelo odporučiť každému záujemcovi o domáce wellness. 

Jednoznaćne odporúčame Ing. Tančina ako dodávateľa – konećne som dostala uspokojivú odpoveď na moju zásadnú otázku: “ Prećo investovať práve do vírivky ROYAL SPA  a sauny ROYAL SAUNA , keď je na trhu veľa lacnejších produktov.

Skúšaním a porovnávaním som zistila, aký je rozdiel medzi vírivou vaňou, ktorá spĺňa atribúty hydroterapie a „bublinkovou vaňou“ za pár tisíc z e-shopu.

Nie je to v počte trysiek a čerpadiel, ako sme sa mylne domnievali.

S dôverou sa obráťte na Ing. Tančina!

Rod. Stankovská