Hore
dokonalý relax a terapia
energeticky úsporné
jednoduché na údržbu
pohodlné a bezpečné
záruka, servis, spoľahlivosť
< späť na všetky referencie

Referencia – Produkty AQUA EXCELLENT a ROYAL SAUNA

Vážení užívatelia domáceho wellnesu chcem sa s vami podeliť o cennú skúsenosť.

V apríli 2020 mi istá firma nainštalovala vírivku vyšiej triedy s tým , že keď budem používať chémiu (kyslíkové tabletky) podľa návodu, nebudem mať žiadny problém s kvalitou vody. Po ročnej nie dobrej skúsenosti- voda krátko po výmene a tú som robil raz za mesiac a aj napriek nastavenému dennému 4 hodinovému cyklu dezinfekcie vody UV lampou zapáchala a chytala zelený odtieň .

Následne som na internete hľadal pomoc a riešenie.

Natrafil som na firmu pána Tančína.

Po krátkom telefonáte v ktorom mi fundovane zhrnul čo treba robiť aby sa problémy pominuli , som pochopil že pán Tančín vie o čom hovorí a napriek tomu, že vírivka je od iného dodávateľa, má snahu pomôcť.

Urobil som prvú objednávku chémie AQUA EXCELENT a jej nasadením podľa inštrukcií sa kvalita vody zmenila na nepoznanie k lepšiemu.

Následne som ešte dokúpil FILTRE pre napúšťanie vody , čo je v oblastiach s tvrdou vodou veľmi dôležité a tiež EXTERNÚ MIKROFITRÁCIU.

Môžem zo skúsenosti potvrdiť , že Externá mikrofiltrácia je vec super , nakoľko odstráni z vody nielen väčšie nečistoty ako vlas a podobne, ale aj viditeľné mastnoty z hladiny , ktoré sa používaním do vírivky dostanú napriek dôslednej hygiene pred jej použitím.

Týmto však moja pozitívna skúsenosť s pánom Tančínom nekončí.

K vírivke som mal už objednanú aj infrasaunu. Tiež od iného dodávateľa.

Keď som však videl prístup a aj úspech, pri riešení problému s vodou vo vírivke , začal som komunikovať s pánom Tančinom aj ohľadom infrasauny a dnes môžem povedať , že som urobil dobre.

Pán Tančín nás aj s manželkou pozval, aby sme si infrasauny u neho odskúšali – porovnali.

Vysvetlil funkciu, rozdiely, poukázal na bónusy pre zdravie a keďže zdravie máme len jedno, bolo rozhodnuté.

O dva týždne nám servisáci od pána Tančína uviedli do prevádzky infrasaunu ROYAL SAUNA

Dnes s odstupom času , keď už nejaký čas infrasaunu ROYAL SAUNA využívame , môžem povedať, že napriek skutočnosti, že som musel hlbšie siahnuť do peňaženky, ako pri pôvodne vyhliadnutom modely infrasauny s trubicovými žiaričmi, neľutujem a keby som sa mal znovu rozhodovať , jednoznačne by bola ROAYAL SAUNA na prvom mieste!

S pozdravom

Zovčák Rudolf

Mníchova Lehota